Член днепропетровского Люстрационного комитета становится нардепом

29.10.2014 14:13

По фактическим результатам парламентских выборов, кроме мажоритарщиков, Верховную Раду сформируют 6 политических партий: Народный фронт, Блок Петра Порошенко, Самопомощь, Оппозиционный блок, Радикальная партия и Батькивщина.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Таким образом, в парламент проходит примерно по 60 представителей политсил президента и премьера, по 35 нардепов – Самопомощи и Оппозиционного блока, по 20 - от Радикальной партии и Батькивщины.  

В списке Самопомощи  под 33-м номером в Раду проходит Андрей Немировский - член днепропетровского областного Люстрационного комитета, председатель областного объединения "Черный комитет", активный участник Евромайдана.

Напомним, в парламентских выборах также принимала участие глава Люстрационного комитета Днепропетровской области Тамила Ульянова (партия ВОЛЯ), по мажоритарному списку на 26 округе ее обошел Андрей Денисенко (Блок Порошенко).

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Люстрационный комитет Штаба национальной защиты Днепропетровской области
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Анна
02.11.2014
Он лучший из лучших! не знаю,что он сейчас сделал и делает! но его знаю 5 лет,он всегда боролся за честь и справедливость. Он чисты и открытый человечек!
Влад
30.10.2014
Иван : "Собаки лают..." , сделайте хоть часть из того, что делает Немировский, это настоящий борец за справедливость... А облить грязью каждого можно...
Игорь
30.10.2014
Молодым везде у нас дорога)
Марьян
29.10.2014
Его мудака туда пускать нельзя!он денег никогда не нажреться тварь!
Последние записи в блогах

Асоціація міст України взяла участь у першому засіданні міжвідомчої робочої групи з внесення змін до формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, що відбулося у Міносвіти. До складу робочої групи увійшли представники профільних міністерств, асоціацій ОМС, Інституту освітньої аналітики та міжнародні експерти.

Подробнее

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский