Член днепропетровского Люстрационного комитета становится нардепом

29.10.2014 14:13

По фактическим результатам парламентских выборов, кроме мажоритарщиков, Верховную Раду сформируют 6 политических партий: Народный фронт, Блок Петра Порошенко, Самопомощь, Оппозиционный блок, Радикальная партия и Батькивщина.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Таким образом, в парламент проходит примерно по 60 представителей политсил президента и премьера, по 35 нардепов – Самопомощи и Оппозиционного блока, по 20 - от Радикальной партии и Батькивщины.  

В списке Самопомощи  под 33-м номером в Раду проходит Андрей Немировский - член днепропетровского областного Люстрационного комитета, председатель областного объединения "Черный комитет", активный участник Евромайдана.

Напомним, в парламентских выборах также принимала участие глава Люстрационного комитета Днепропетровской области Тамила Ульянова (партия ВОЛЯ), по мажоритарному списку на 26 округе ее обошел Андрей Денисенко (Блок Порошенко).

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Люстрационный комитет Штаба национальной защиты Днепропетровской области
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Анна
02.11.2014
Он лучший из лучших! не знаю,что он сейчас сделал и делает! но его знаю 5 лет,он всегда боролся за честь и справедливость. Он чисты и открытый человечек!
Влад
30.10.2014
Иван : "Собаки лают..." , сделайте хоть часть из того, что делает Немировский, это настоящий борец за справедливость... А облить грязью каждого можно...
Игорь
30.10.2014
Молодым везде у нас дорога)
Марьян
29.10.2014
Его мудака туда пускать нельзя!он денег никогда не нажреться тварь!
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет