Кожен, хто голосував за закони 16 січня, стане «кутузовим», – Юрій Береза

29.10.2014 13:50   -
Автор:

Командир полка “Дніпро”, кандидат у народні депутати України Юрій Береза заявив, що всі депутати, які голосували за закони 16 січня, будуть покарані
Про це він заявив у ефірі Еспресо.TV.
“Кожен, хто голосував за закони 16 січня, я обіцяю, що з кожного зроблю “кутузова”. Я зроблю все, щоб ці люди навіть не прийняли присягу”, – наголосив він.
Комполка додав, що його похід у Парламент ніяк не позначиться на діяльності добровольчого батальйону “Дніпро”, бо війна ще не закінчена, щодо інших батальйонів, що їхні очільники стануть народними депутатами, Береза зазначив наступне:
“Дніпро” є, був і буде. Щодо інших підрозділів – треба ставити питання командирам. Можливо це десь втратиться, якщо комбат гідну заміну не проведе. Але наявність цих людей в Парламенті, я вважаю, що це більше добро для України, навіть зі втратою часткової боєздатності підрозділів”, – сказав він.
Також, кандидат у парламентарі окреслив головні завдання, які він ставить для себе у новій Верховній Раді.
“Я не визначився чи поміняю посаду командира полку на крісло депутата. Це залежатиме, якщо я повірю, що я зможу з моїми побратимами низку дуже важливих законів (провести, – Ред.). Про створення Національної армії, про створення Національної міліції, про відновлення ядерного циклу і відновлення ядерного озброєння і визнання учасників “третьої світової війни” на Сході України воїнами визвольних змагань за державу Україна і присвоєння їм найвищого статусу. Якщо ні, то мені там нічого буде робити”, – резюмував комполка.