Чиновник горсовета прокомментировал свою свадьбу и квартиры (ВИДЕО)

12.04.2016 12:04

Начальник управления культуры и искусств Днепропетровского горсовета Евгений Хорошилов заявил, что общественная организация «Громадський контроль» опубликовала неточные и непроверенные данные о нем и его деятельности.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

Евгений Хорошилов считает, что общественники действовали по чьему-то заказу. «Возможно, кто-то хочет занять мое кресло», - говорит он.

По поводу богатой свадьбы и медового месяца на Мальдивах чиновник ответил, что ее организовывали и оплачивали его родители, семья жены, а также друзья и родственники. «Свадьба – это одно из главных событий в жизни, поэтому к подготовке мы привлекли многих людей. Сколько она стоила, я не знаю», - сказал он.

Что касается квартир, то в собственности у семьи Хорошилова находится только одна квартира на ул. Симферопольской, да и она в ипотеке. «Чтобы взять ипотеку, свою недвижимость продала теща. Теперь мы все вместе выплачиваем кредит и делаем ремонт. Квартира на ж/м Левобережный, которую мне выделил горсовет, до сих пор числится на человеке, умершем в 2012 году, и на сегодняшний день находится в ужасном состоянии. В Киеве и под Киевом никаких квартир у меня нет», - сказал он.

Читайте также: Общественники заинтересовались квартирами чиновника горсовета (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат