Чергова колізія у міськраді – що ж вважати більшістю для прийняття рішення?

09.04.2015 12:30

«Вчора під час сесії міськради знову відбулася плутанина, скільки ж має бути голосів за рішення, аби воно було прийнято. Депутати та секретар міськради Булавка сперечалися, чи то має бути 61 голос (абсолютна більшість від 120 депутатів – стільки офіційно МАЄ бути у раді обранців), чи 60 (зараз Дніпропетровська рада налічує 118 депутатів).
Сперечалися довго і палко, адже під питанням було прийняття дуженеоднозначного рішення – за нього проголосувало 60 депутатів», - йдеться у заяві Об'єднання "Самопоміч" - Дніпропетровськ на фейсбук.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Про що це свідчить? Це черговий доказ того, що більшість депутатів і навіть секретар на знають законодавство про місцеве самоврядування.
Лише декілька присутніх депутатів наголошували, що за законом для прийняття рішення все ж таки необхідно 61 голос.
І знову питання: а навіщо нам 120 депутатів, більшість яких не усвідомлюють, що вони тут роблять?
чи не краще мати 30 або 50 людей у раді, але тих, хто дійсно знаються на своїй роботі, а не тиснуть кнопки за вигідне для них рішення. Що думаєте про це?
До речі, ми власне ніколи не бачили, щоб на сесії були присутні хоча б 90 депутатів. Тобто 1/5 депутатів взагалі не вважає за потрібне працювати у міській рад», - додали члени Об'єднання "Самопоміч" - Дніпропетровськ.

Читайте також: Будь-які витрати міськради Дніпропетровська мають бути оприлюднені, - Жуков

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю