Чергова колізія у міськраді – що ж вважати більшістю для прийняття рішення?

09.04.2015 12:30

«Вчора під час сесії міськради знову відбулася плутанина, скільки ж має бути голосів за рішення, аби воно було прийнято. Депутати та секретар міськради Булавка сперечалися, чи то має бути 61 голос (абсолютна більшість від 120 депутатів – стільки офіційно МАЄ бути у раді обранців), чи 60 (зараз Дніпропетровська рада налічує 118 депутатів).
Сперечалися довго і палко, адже під питанням було прийняття дуженеоднозначного рішення – за нього проголосувало 60 депутатів», - йдеться у заяві Об'єднання "Самопоміч" - Дніпропетровськ на фейсбук.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Про що це свідчить? Це черговий доказ того, що більшість депутатів і навіть секретар на знають законодавство про місцеве самоврядування.
Лише декілька присутніх депутатів наголошували, що за законом для прийняття рішення все ж таки необхідно 61 голос.
І знову питання: а навіщо нам 120 депутатів, більшість яких не усвідомлюють, що вони тут роблять?
чи не краще мати 30 або 50 людей у раді, але тих, хто дійсно знаються на своїй роботі, а не тиснуть кнопки за вигідне для них рішення. Що думаєте про це?
До речі, ми власне ніколи не бачили, щоб на сесії були присутні хоча б 90 депутатів. Тобто 1/5 депутатів взагалі не вважає за потрібне працювати у міській рад», - додали члени Об'єднання "Самопоміч" - Дніпропетровськ.

Читайте також: Будь-які витрати міськради Дніпропетровська мають бути оприлюднені, - Жуков

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат