Центр Днепра атакует стая бродячих собак (ФОТО)

27.09.2016 09:44

Днепряне пишут в соцсетях о стае бродячих собак, которая недавно появилась на центральных улицах города. Собаки ведут себя достаточно агрессивно, особенно в отношении велосипедистов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Как пишет на своей странице в Фейсбук журналист 11 канала София Богуцкая, из-за бродячих псов их съемочной группе пришлось остановить машину на перекрестке улиц Староказацкой и Сечевых Стрельцов. Среди животных она не заметила ни одной клипсованной.

Марина Винарская видела «банду» четвероногих у входа в ночной клуб. По ее словам, проход возле клуба был полностью перекрыт бродячими собаками.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю