Центр Днепра атакует стая бродячих собак (ФОТО)

27.09.2016 09:44

Днепряне пишут в соцсетях о стае бродячих собак, которая недавно появилась на центральных улицах города. Собаки ведут себя достаточно агрессивно, особенно в отношении велосипедистов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Как пишет на своей странице в Фейсбук журналист 11 канала София Богуцкая, из-за бродячих псов их съемочной группе пришлось остановить машину на перекрестке улиц Староказацкой и Сечевых Стрельцов. Среди животных она не заметила ни одной клипсованной.

Марина Винарская видела «банду» четвероногих у входа в ночной клуб. По ее словам, проход возле клуба был полностью перекрыт бродячими собаками.

Комментарии
Последние записи в блогах

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее

Результати соціологічного дослідження, проведеного Американським Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI), демонструють бажання українців змінити існуючу політичну верхівку країни, а також зміцнення позицій нових проєвропейських політичних сил та лідерів, серед яких і Валентин Наливайченко зі своєю командою.

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось