Бывший член ВО «Батькивщина» Дзензерский идет в Раду от «Народного фронта»

14.09.2014 17:58

Напомним, сегодня, 14 сентября, в Киеве состоялся съезд партии «Народный фронт», лидером которого является действующий Премьер-министр Украины Арсений Яценюк.

Ранее Интернет-издание «ГЛАВНОЕ» сообщало о первой десятке списка партии, обнародованной во время съезда.

Под №10 баллотироваться в народные депутаты от данной политсилы будет командир батальона «Днепр-1» Юрий Береза.

Также в списке из 225 кандидатов под номером 24 числится бывший член ВО «Батькивщина», народный депутат Украины VII созыва Денис Дзензерский.

В список также вошли:

11. Павел Петренко
12. Сергей Пашинськай
13. Дмитрий Тымчук
14. Николай Мартыненко
15. Людмила Денисова
16. Андрей Иванчук
17. Игорь Васюник
18. Руслан Лукьянчук
19. Валерий Лунченко
20. Татьяна Донец
21. Антон Геращенко
22. Юрий Савчук
23. Андрей Левус
24. Денис Дзендзерський
25. Валентина Шкварилюк
26. Константин Матейченко
27. Елена Ледовских
28. Елена Калганова
29. Сергей Файермак
30. Вадим Сидорчук
31. Роман Заставный
32. Евгений Дейдей
33. Остап Семерак
34. Николай Княжицкий
35. Валерий Бабенко
36. Александр Ксенжук
37. Георгий Логвинский
38. Виктор Еленский
39. Максим Поялков
40. Николай Крючкович
41. Александр Горбунов
42. Михаил Хмель
43. Павел Горян
44 Сергей Высоцкий
45. Петр Вонап
46. Светлана Войцеховская
47. Игорь Бриченко
48. Витвицкий
49. Павел Пинзеник
50. Александр Сочка

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Правобережне управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує

Подробнее

Працівники українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності Міністерства охорони здоров’я України звернулися до лідера Радикальної партії, кандидата в Президенти України Олега Ляшка з проханням виплатити їм зарплату і зберегти інститут від знищення. Про це написав народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка на своїй сторінці в Фейсбук.

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що податкові пільги, порядок та підстави їх надання встановлюються з урахуванням вимог законодавства України про захист економічної конкуренції виключно Податковим кодексом України (далі – ПКУ), рішеннями органів місцевого самоврядування, прийнятими відповідно до ПКУ (п. 30.5 ст. 30 ПКУ).

Суми податку та збору, не сплачені суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, обліковуються таким суб’єктом – платником податків. Облік зазначених коштів ведеться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (п. 30.6 ст. 30 ПКУ).

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1233 затверджено Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг (далі – Порядок № 1233) та Звіт про суми податкових пільг (далі – Звіт).

Порядок № 1233 є обов’язковим для виконання суб’єктами господарювання, які відповідно до ПКУ не сплачують податки та збори до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг (п. 1 Порядку № 1233).

Звіт подається суб’єктом господарювання за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом                  40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб’єкт господарювання пільгами не користується, Звіт не подається (п. 3 Порядку № 1233).

Звіт заповнюється відповідно до вимог п. 4 Порядку № 1233, зокрема, у графах «Код пільги згідно з довідником пільг» та «Найменування податкової пільги» Звіту зазначаються код та найменування податкової пільги за кожним видом податкових пільг відповідно до довідника пільг, форма та порядок ведення якого затверджуються Державною податковою службою.

З урахуванням викладеного, суб’єкти господарювання, прибуток яких відповідно до норм ПКУ звільняється від оподаткування, повинні подавати Звіт до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації.

У Довіднику пільг, наданих чинним законодавством по сплаті податків та зборів, інших обов’язкових платежів зазначено всі коди податкових пільг.

Нагадуємо, що з 01.01.2019 необхідно користуватись Довідником податкових пільг, що є втратами доходів бюджету № 91/1 та Довідником інших податкових пільг № 91/2, які розміщено на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС України у банері «Довідники».

 

Подробнее

Протягом двох місяців 2019 року на антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» зателефонували 89 заявників Дніпропетровської області.

За допомогою сервісу «Пульс» заявники звертались з питань: щодо звітності та реєстрації накладних (45 звернень), роботи органів ДФС (36 звернень) тощо.

Усі звернення оперативно розглянуті у встановлений термін та вирішені по суті.

Звернення, кваліфіковані за тематикою як «скарга на корупційні дії працівників органів фіскальної служби», на розгляд ГУ ДФС у Дніпропетровській області не надходили.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат