Бывший член ВО «Батькивщина» Дзензерский идет в Раду от «Народного фронта»

14.09.2014 17:58

Напомним, сегодня, 14 сентября, в Киеве состоялся съезд партии «Народный фронт», лидером которого является действующий Премьер-министр Украины Арсений Яценюк.

Ранее Интернет-издание «ГЛАВНОЕ» сообщало о первой десятке списка партии, обнародованной во время съезда.

Под №10 баллотироваться в народные депутаты от данной политсилы будет командир батальона «Днепр-1» Юрий Береза.

Также в списке из 225 кандидатов под номером 24 числится бывший член ВО «Батькивщина», народный депутат Украины VII созыва Денис Дзензерский.

В список также вошли:

11. Павел Петренко
12. Сергей Пашинськай
13. Дмитрий Тымчук
14. Николай Мартыненко
15. Людмила Денисова
16. Андрей Иванчук
17. Игорь Васюник
18. Руслан Лукьянчук
19. Валерий Лунченко
20. Татьяна Донец
21. Антон Геращенко
22. Юрий Савчук
23. Андрей Левус
24. Денис Дзендзерський
25. Валентина Шкварилюк
26. Константин Матейченко
27. Елена Ледовских
28. Елена Калганова
29. Сергей Файермак
30. Вадим Сидорчук
31. Роман Заставный
32. Евгений Дейдей
33. Остап Семерак
34. Николай Княжицкий
35. Валерий Бабенко
36. Александр Ксенжук
37. Георгий Логвинский
38. Виктор Еленский
39. Максим Поялков
40. Николай Крючкович
41. Александр Горбунов
42. Михаил Хмель
43. Павел Горян
44 Сергей Высоцкий
45. Петр Вонап
46. Светлана Войцеховская
47. Игорь Бриченко
48. Витвицкий
49. Павел Пинзеник
50. Александр Сочка

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю