Булавка зустрілась з активістами, що вимагали «обґрунтованих тарифів на маршрутки»

10.03.2015 22:00

Сьогодні, 10 березня, у Дніпропетровську активісти провели акцію з приводу подорожчання проїзду в маршрутках. На акцію зібралось близько 20 людей.

Про це у своєму фейсбук написав Кирило Дороленко, повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Зібралося нас вранці приблизно 20 чоловік, після початку мітингу, до мене підійшли представники громадськості, які знаходяться при міськраді. Запросили на зустріч до нового секретаря Галини Булавки, після того як вона закінчить свою роботу в апаратної.

В міськраді зустрів депутата Грищева Дмитра, він погодився відповісти на питання звичайних дніпропетровців. Вичерпно відповідав півгодини. Розповів, чому не відбувся тендер у 2014 році - на департамент надійшов лист з ОДА, в якому пояснювалося, що перевізники активно надають свій особистий транспорт для АТО. Тому просять відтермінувати тендер. 

По закінченню всі бажаючі могли взяти участь в робочій комісії. Я пішов на зустріч до пані Булавки, розмова з якою пройшла за 10 хвилин, мої пропозиції були частково записані. В.о. голови відповіла, що ці питання її хвилюють, і вона хоче отримати від нас письмове звернення. 

Які пропозиції я озвучив:
1. По маршрутках.

Стратегічно: Придбання для маршруток електронних проїзних – щоб не було готівки в маршрутках,
Тактично: Проведення прозорого тендеру на перевезень,
втримання ціни на маршрутах, де немає іншої альтернативи, окрім як маршрутки.

2. По громадському транспорту.

Стратегічно: Відновлення комунального транспорту.
Тактично: Зниження межі часу пік – зробити з 18:00 до 21:00,
Створення більш розгалуженої системи проїзних (наприклад, метро-трамвай).

Висновок: з'явився діалог, але наскільки він буде конструктивний - покаже час, якого в нас, на жаль, обмаль», - пише Дороленко.

За словами активіста у матеріалі на "Радіо Свобода", собівартість проїзду, яка розрахована власниками транспортних підприємств, є необґрунтованою. 

«Ми категорично не згодні з розрахунками перевізників, які кажуть, що собівартість проїзду в маршрутних таксі зараз складає 8 і більше гривень, ми вважаємо, що ці показники взяті «зі стелі» і мають на меті одне – зробити психологічно прийнятною ціну в 6 гривень. Ми домагаємось також підтримки і розвитку електротранспорту, щоб була збільшена інтенсивність руху трамваїв та тролейбусів, щоб вони не роз’їжджались увечері по депо, коли треба розвозити людей, які їдуть з роботи і платять за проїзд гроші», – сказав Дороленко.

Автори світлин - Марина Давидова та Ярослав Синиця

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, депутат Днепропетровского городского совета 6 созыва
Подробнее
Общественный активист, депутат Чечеловского районного совета, экс-руководитель Днепропетровской городской организации партии "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее

У січні 2019 року Державна фіскальна служба України відшкодувала платникам рекордну суму податку на додану вартість – 19,7 млрд грн.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 64%, або на 7,7 млрд грн. У січні 2018 року платникам було відшкодовано 12 млрд грн. Загалом за 2018 рік платникам відшкодовано 131,7 млрд грн.

Сума відшкодованого ПДВ на рахунки платників у січні 2019 року на 8,7 млрд грн, або у 1,8 раза більше середньомісячного відшкодування у 2018 році. Сума середньомісячного відшкодування ПДВ у минулому році становила 11 млрд грн.

Також суттєво зросли задекларовані суми ПДВ до сплати. Так, у січні 2019 року (декларації за грудень 2018 року) задекларовано 22,9 млрд грн ПДВ до сплати. Це на 1,6 млрд грн, або на 7,5% більше відповідного показника січня 2018 року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат