Булавка зустрілась з активістами, що вимагали «обґрунтованих тарифів на маршрутки»

10.03.2015 22:00

Сьогодні, 10 березня, у Дніпропетровську активісти провели акцію з приводу подорожчання проїзду в маршрутках. На акцію зібралось близько 20 людей.

Про це у своєму фейсбук написав Кирило Дороленко, повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Зібралося нас вранці приблизно 20 чоловік, після початку мітингу, до мене підійшли представники громадськості, які знаходяться при міськраді. Запросили на зустріч до нового секретаря Галини Булавки, після того як вона закінчить свою роботу в апаратної.

В міськраді зустрів депутата Грищева Дмитра, він погодився відповісти на питання звичайних дніпропетровців. Вичерпно відповідав півгодини. Розповів, чому не відбувся тендер у 2014 році - на департамент надійшов лист з ОДА, в якому пояснювалося, що перевізники активно надають свій особистий транспорт для АТО. Тому просять відтермінувати тендер. 

По закінченню всі бажаючі могли взяти участь в робочій комісії. Я пішов на зустріч до пані Булавки, розмова з якою пройшла за 10 хвилин, мої пропозиції були частково записані. В.о. голови відповіла, що ці питання її хвилюють, і вона хоче отримати від нас письмове звернення. 

Які пропозиції я озвучив:
1. По маршрутках.

Стратегічно: Придбання для маршруток електронних проїзних – щоб не було готівки в маршрутках,
Тактично: Проведення прозорого тендеру на перевезень,
втримання ціни на маршрутах, де немає іншої альтернативи, окрім як маршрутки.

2. По громадському транспорту.

Стратегічно: Відновлення комунального транспорту.
Тактично: Зниження межі часу пік – зробити з 18:00 до 21:00,
Створення більш розгалуженої системи проїзних (наприклад, метро-трамвай).

Висновок: з'явився діалог, але наскільки він буде конструктивний - покаже час, якого в нас, на жаль, обмаль», - пише Дороленко.

За словами активіста у матеріалі на "Радіо Свобода", собівартість проїзду, яка розрахована власниками транспортних підприємств, є необґрунтованою. 

«Ми категорично не згодні з розрахунками перевізників, які кажуть, що собівартість проїзду в маршрутних таксі зараз складає 8 і більше гривень, ми вважаємо, що ці показники взяті «зі стелі» і мають на меті одне – зробити психологічно прийнятною ціну в 6 гривень. Ми домагаємось також підтримки і розвитку електротранспорту, щоб була збільшена інтенсивність руху трамваїв та тролейбусів, щоб вони не роз’їжджались увечері по депо, коли треба розвозити людей, які їдуть з роботи і платять за проїзд гроші», – сказав Дороленко.

Автори світлин - Марина Давидова та Ярослав Синиця

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, депутат Днепропетровского городского совета 6 созыва
Подробнее
Общественный активист, депутат Чечеловского районного совета, экс-руководитель Днепропетровской городской организации партии "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет