Галина Булавка налагоджує співпрацю з громадськістю

01.04.2015 22:56

2 квітня, о 15.00, відбудеться засідання Громадської ради при Дніпропетровській міськраді, участь у якій візьме в.о. мера Галина Булавка.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

На офіційній сторінці ГР у фейсбук оприлюднений проект порядку денного зустрічі. 
1.Співпраця Громадської ради при виконавчому комітеті Дніпропетровської міської ради з виконавчою владою.( запрошена Булавка Г.І.).
2.Щодо готовності управління соціального захисту по інформуванню населення по наданню субсидій у зв’язку з підвищенням цін на енергоносії. (Запрошено начальника Дніпропетровського міського управління соцзахисту).
2. Розгляд пропозиції Дніпропетровської обласної профспілкової організації « Всеукраїнської профспілки працездатних інвалідів» з приводу підтримання створення Дніпропетровського міського єдиного громадського соціального офісу (далі – ЄГСО).(Доповідач Кириченко С.І.)
3.Щодо велоструктури міста , розвиток та створення майданчиків екстремальних видів спорту .(Доповідач Семенов М.В.)
4. Створення районних органів самоорганізації у м. Дніпропетровську. Розвиток ОСН.(Доповідач Лючков І.А.)
5.Розвиток громадських просторів через громадські організації ( доповідач Мансурова А.)
6. Різне.

Читайте также: Активистов приглашают к участию в Школе организационного развития

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, депутат Днепропетровского городского совета 6 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України передала до ДФС перелік підприємств, що не сплачують ПДФО та звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо забезпечення сплати податку на доходи фізичних осіб до відповідних бюджетів за фактичним місцем знаходження підприємств.

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат