Галина Булавка налагоджує співпрацю з громадськістю

01.04.2015 22:56

2 квітня, о 15.00, відбудеться засідання Громадської ради при Дніпропетровській міськраді, участь у якій візьме в.о. мера Галина Булавка.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

На офіційній сторінці ГР у фейсбук оприлюднений проект порядку денного зустрічі. 
1.Співпраця Громадської ради при виконавчому комітеті Дніпропетровської міської ради з виконавчою владою.( запрошена Булавка Г.І.).
2.Щодо готовності управління соціального захисту по інформуванню населення по наданню субсидій у зв’язку з підвищенням цін на енергоносії. (Запрошено начальника Дніпропетровського міського управління соцзахисту).
2. Розгляд пропозиції Дніпропетровської обласної профспілкової організації « Всеукраїнської профспілки працездатних інвалідів» з приводу підтримання створення Дніпропетровського міського єдиного громадського соціального офісу (далі – ЄГСО).(Доповідач Кириченко С.І.)
3.Щодо велоструктури міста , розвиток та створення майданчиків екстремальних видів спорту .(Доповідач Семенов М.В.)
4. Створення районних органів самоорганізації у м. Дніпропетровську. Розвиток ОСН.(Доповідач Лючков І.А.)
5.Розвиток громадських просторів через громадські організації ( доповідач Мансурова А.)
6. Різне.

Читайте также: Активистов приглашают к участию в Школе организационного развития

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, депутат Днепропетровского городского совета 6 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет