Активистов приглашают к участию в Школе организационного развития

01.04.2015 10:58

7-8 апреля в Днепропетровске общественные активисты, волонтеры, представители инициативных групп и зарегистрированных организаций области смогут поучаствовать в серии коротких мастер-классов от ведущих тренеров Украины, посвященных инструментам налаживания диалога и эффективных коммуникаций. 

Особенно полезным будет участие в Школе для тех организаций, которые работают над решением конфликтов и над развитием культуры мира, пишет "Хроника текущих собітий".

В программе Школы:

- диалог как инструмент примирения;

- стратегическое планирование в общественной организации;

- диалог общества с властью;

- внешние коммуникации как инструмент диалога;

- финансовый менеджмент в ОГО;

- мастерская по заполнению заявки для получения гранта на организационное развитие;

- новые медиа: инструмент противодействия пропаганде и построения эффективной коммуникации.

Участие в Школе бесплатно.

По окончании школы участники получат сертификаты. Организаторы обеспечивают учеников Школы раздаточными материалами, покрывают расходы на проживание и питание. Дорожные расходы организаторами не возмещаются.

Для участия необходимо до 3 апреля 2015 г. заполнить анкету: http://bit.ly/School_Organizational_Development

Контактное лицо – Татьяна Карельская, тел. (067) 63-63-240

e-mail: tamarisk@tamarisk.org.ua

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю