Борис Філатов заявив, що депутати ініціювали проведення сесії на 29 лютого

18.02.2016 10:43

Міський голова Борис Філатов закликав депутатів припинити депутатський балаган та блокування роботи міста.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.

«Я вимагаю від політичних провокаторів – згадайте про своїх виборців. Вони голосували за вас не для того, аби ви влаштовували політичні шоу із безпідставними обвинуваченнями та викриками у рупори. Припиніть депутатський балаган та блокування роботи міста. Приступіть до роботи. Я не дозволю перетворити Дніпропетровськ на арену, де депутати змагаються у ораторських навичках.

Фізичний чи психологічний тиск та підкупи не пройдуть. Забудьте про звичні для вас методи роботи і навчіться працювати на благо Дніпропетровська та його жителів. Депутати ініціювали проведення сесії на 29 лютого – це їх право, але перетворювати сесійне засідання на балаган із ігноруванням процесу голосування та рупорами я не дозволю», - сказав він.

Нагадаємо, що 16 лютого у Дніпропетровську стався напад на депутата міськради.

Міський голова Борис Філатов на своїй сторінці у Фейсбук писав, що Олег Григорук – депутат, який входить в групу Світлани Єпіфанцевої, і що він разом з деякими колегами відмовлявся йти на засідання фракції Опозиційного блоку.

У той же час депутат міськради Сергій Суханов у Фейсбук заявив, що звіряче побиття Олега Григорука увечері 16 лютого пов'язано з тим, що той розкрив схему крадіжки мером Борисом Філатовим 2,5 млн. грн з бюджету.

Дніпропетровська міськрада пообіцяла взяти розслідування справи під свій контроль.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Светлана
18.02.2016
Очень смешные оправдания собственной бездеятельности.Среди депутатов нет согласия.Удобно , правда?
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю