Борис Филатов распрощался с фракцией "Блока Порошенко"

26.11.2014 21:45

Заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, новоизбранный народный депутат Борис Филатов заявил, что его политическая карьера во фракции «Блока Петра Порошенко» продлилась всего полдня.

Об этом Филатов заявил под зданием Главного следственного управления Генеральной прокуратуры, где в эти минуты проходит допрос его коллеги по Днепропетровской ОГА Геннадия Корбана, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на videonews.com.ua.

По словам политика, сегодня утром он официально подал свое заявление о вступлении во фракцию Блока Петра Порошенко, но уже днем Филатова, по неизвестным ему причинам, не допустили на заседание этой фракции. Позже Филатову сообщили, что его присутствие на заседании фракции, как и в самой фракции, нежелательно, а председатель «Блока Петра Порошенко» Юрий Луценко мотивировал отказ принять Филатова во фракцию тем, что он якобы поздно написал заявление.

В свою очередь Филатов заявил, что после указанных событий он не будет предпринимать никаких действий по вступлению во фракцию и останется внефракционным нардепом.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю