Бюджет-2017 в Днепре хотят принять на ближайшей сессии горсовета

19.11.2016 09:45

18 ноября на сайте горсовета был опубликован проект повестки дня 16-й сессии Днепровского горсовета. Согласно проекту, самым главным будет вопрос о бюджете Днепра на 2017 год.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Также на сессии планируют рассмотреть отчет о выполнении бюджета за 9 месяцев 2016 года, принять Программу социально-экономического развития Днепра на 2017 год, установить минимальную стоимость одного квадратного метра недвижимости физлиц и пр.

Кроме того, на ближайшей сессии депутаты попытаются принять ряд долгосрочных программ, среди которых: Программа развития сотрудничества Днепровского горсовета в составе ассоциаций органов местного самоуправления на 2017-2021 годы, Целевая программа по энергосбережению и энергоэффективности на 2017-2021 годы, «Безопасная школа на 2016-2020 годы», Программа поддержки участников АТО и членов их семей «Семья героя» на 2017-2020 годы, Программа развития речного транспорта и пр.

Читайте также: В Днепре День вооруженных сил Украины отметят в сессионном зале горсовета

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю