Авдеевка уже завалена гуманитаркой, - днепровский волонтер

06.02.2017 09:45

Волонтер Юлия Сегеда заявила, что «Авдеевка уже завалена гуманитаркой, там нужен только четкий механизм выдачи».

Этой новостью она поделилась на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Когда мы были там, заметили, что одни и те же занимают очередь по кругу, устраивают карусель, тянут гуманитарку коробками, а другие не могут достояться в очереди, кроме того, работающие учителя, например, не могут прийти днем. Поэтому нужна адресная выдача. Там уже дошло до того, что завсегдатаи гуманитарного лагеря ждут тушенку коробками, остальное им не интересно.

Люди, желающие помочь, помогайте!

Люди, распределяющие помощь, будьте адекватны, не выполняйте указание тупо для отчета, думайте! Аккумулируйте помощь, она может скоро понадобиться в других местах. Обострение не только в Авдеевке! Думаю, скоро будем собирать для других городов, будьте готовы», - написала она.

Читайте также: Волонтер из Днепра рассказала о реальном положении дел в Авдеевке (ФОТО)

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю