Андрій Денисенко: «Загід Краснов ще посяде почесне місце в житті Дніпропетровська»

31.10.2014 10:00

Радник губернатора Дніпропетровської області, представник партії «Правий сектор» Андрій Денисенко на своїй сторінці в фейсбук заявив, що місцевий політик та бізнесмен, лідер партії «Громадська сила» Загід Краснов чимало робив для дніпрян.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Гадаю, що й Загід, який зазнав переслідувань за влади регіоналів і чимало робив для дніпрян, ще посяде гідне й почесне місце в житті міста й області. Свого часу я чимало критикував його за земельну політику минулої міськради, підміну собою комунальних служб - встановлення урн, побілку під'їздів та іншу "роздачу слонів", але тепер визнаю - інші місцеві владоможці, особливо за Олександра Вілкула, не робили й того, тупо набиваючи собі кишені. Отже, гра триває, попереду місцеві вибори», - написав Андрій Денисенко.

Читайте також: Андрій Денисенко став нардепом за результатами голосування на 26 окрузі (ОФІЦІЙНО)

 

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 7 созыва, Председатель партии и  общественной организации "Громадська сила"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Ирина
31.10.2014
почетное место Краснова - на свалке!
Привіт
31.10.2014
Денисенко чокнулся
Кагор
31.10.2014
Куличенко+Денисенко+Краснов+Вилкул=Одна Шайка-Лейка
Света
31.10.2014
Денисенко, а ты Писоцкую люстрируешь или она и дальше перекрашенная будет по мозгам ездить родителям??
Сура
31.10.2014
Андрій перевертень, який працює лише за бабло-це відразу було зрозуміло
Николай
31.10.2014
В Денисенке страшно разочарован! То он там, то он тут, то он здесь ... Как же ты мог в одной упряжке с куличенкой-жопой идти в Парламент?? Как же вы не объяснили Пороху, что это такое??? А теперь еще и Задика покрываешь! Твою ж мать, Денисенко ....
Офицер
31.10.2014
Андрей, ты в своем уме? или пребывание у власти тебе от счастья башню снесло???? как ты мог такое написать?
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет