Активісти збирають мітинг під стінами Дніпропетровської облради

15.05.2015 13:19

Громадські активісти Дніпропетровщини планують провести мітинг-пікет облради, щоб нагадати депутатам про необхідність та важливість визнання Росії агресором, а "ЛНР" та "ДНР" -терористичними організаціями.

Про це у фейсбук повідомив громадський активіст, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Увага усім громадським організаціям та активним громадянам-патріотам України! 13 травня на засідані Робочої Групии прийнято рішення "Про створення Штабу по проведенню мітінгу на підтримку проекту рішення про визнання Росії агресором, а ЛНР, ДНР -терористичними організаціями".

Робочою групою були надіслані листи на Голову ОДА та Голову обласнї ради. (Заявка на проведення мітінгу буде опулікована ближче до дня проведення сесії обласної ради, просимо бажаючим приєднатися до акції - надати ваші координати та кількість учасників по електроній пошті osbb.dp.nd@ukr.net)», - зазначається у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Дніпропетровська облрада планує 28 травня голосувати за визнання «ЛНР» і «ДНР» терористичними організаціями, а Росії – агресором.

Читайте також: Дніпропетровські активісти пікетували облраду та виступили з трибуни у сесійній залі (ФОТО)

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України передала до ДФС перелік підприємств, що не сплачують ПДФО та звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо забезпечення сплати податку на доходи фізичних осіб до відповідних бюджетів за фактичним місцем знаходження підприємств.

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат