Активисты решили просить горсовет Днепропетровска о роспуске общественного совета

19.02.2015 11:40

Днепропетровские активисты будут просить горсовет о роспуске нынешнего состава общественного совета при исполкоме и создании инициативной группы по выборам нового.

Об этом на своей странице в фейсбук заявил активист Вадим Гайворонский, пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Утром 18 февраля актив общественных организаций "Самозахист пiдприємцiв"вместе с представителями профсоюзов и ряда общественных организаций посетили заседание рабочей комиссии городского совета.

Целью посещения было получение согласования комиссии относительно проекта решения про утверждение положения по организации общественного совета при горсовете Днепропетровска, готовящегося для рассмотрения на ближайшей сессии. 

Читайте также: Вадима Шебанова приравняли к регионалам

В результате получасовой беседы проходившей весьма в жаркой обстановке было принято совместное решение ходатайствоватьперед городским головой о прекращении деятельности ныне действующего совета при исполнительном комитете, и создание инициативной группы по выборам нового состава совета.

Хочется верить, что благодаря активной позиции неравнодушных общественников в городе наконец-то появится шанс с чистого листа создать по-настоящему общественный совет, у которого будет своей главной целью служение не власти, а жителям города», - сообщил общественник.

Читайте также: Сьогодні почався процес формування нової громадської ради при ОДА

Как это повлияет на рейтинг:
Днепропетровская областная общественная организация "Самозащита предпринимателей"
Подробнее
Комментарии
Валентина
20.02.2015
У нас активистами считаются те кто имеет судимость , состоит один сам у себя в профсоюзе...захист пидприемцев это те кто выбил себе незаконно установленные киоски.. кучка "местных сумасшедших" им мешает нормальный общественный совет.!!!!.. ПУСТЬ ИДУТ В СУД и ПРИНЕСУТ СУДЕБНОЕ РЕШЕНИЕ.... СОВЕТ ВЫБРАН ПО ВСЕМ ПРАВИЛАМ И ОН ЛЕГИТИМНЫЙ .. а мешает так мешает он тем потому что не ручной... а тут выборы нужен такой который за 5 копеек и РОДИНУ ПРОДАСТ
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю