Активисты Днепра приглашают Филатова на чай

15.05.2017 10:36

Общественный активист Олег Чистопольцев заявил, что у местных общественников накопилось много вопросов к мэру Борису Филатову, и в связи с этим назрела необходимость встретиться с градоначальником за чашкой чая.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Друзья, а вам не кажется, что давно мы - актив Днепра - с мэром Филатовым чай не пили? По-моему, самое время это сделать. В городе, возглавляемом им, титушки бьют ветеранов АТО, чиновники дерутся с активистами в горсовете, постоянно появляется различная информация о коррупции в городской власти и т.д. и т.п. Вобщем, вопросов накопилась масса. Если он сильный, честный, открытый к диалогу с людьми, как декларировал нам во время предвыборной кампании и уже сейчас будучи мэром, если ему не чего скрывать, то на такую встречу-чаепитие подобную тем, которые пару раз проводил, пойдет без проблем. Не будет же он прятаться от людей.

Предлагаю провести эту встречу - вечер вопросов и ответов – в сессионном зале горсовета. Готов помочь мэрии в ее организации - составлении списка ее участников -активистов, волонтеров, участников АТО, которые очень хотят на нее попасть. А также помочь в ее модерации. Пары часов общения, думаю, будет достаточно. Прошу всех, кто поддерживает идею необходимости проведения «чаепития» с мэром, желающих на нее попасть написать пост с хэштегом #ФилатовИдешьЧайПить», - написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат