Активистов, блокирующих свалку под Днепром, атакуют «титушки» (ФОТО)

28.09.2016 12:16

Общественный активист Вячеслав Горобец, который вместе с местными жителями, охраняет стихийную свалку в пос. Мелиоративном Новомосковского района, заявил, что по ночам туда приезжают «титушки», которые пытаются ее штурмовать.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Ночью опять титушки в составе 10 человек пытались штурмовать Орловщанскую свалку. До этого отдельные группы прощупывали ситуацию целый день. Конфликт грозил перерасти в побоище (дежурило всего несколько активистов), но благодаря оперативной реакции местных жителей (и головы села Мелиоративное), которые быстро подтянулись на место в составе около 30 человек, чем составили численное превосходство, а также подъезду полиции, конфликт удалось предотвратить.

Ясно одно – фуры где-то рядом, и это не последняя попытка их разгрузить.

Мне кажется, что проблему мог бы легко решить глава областной полиции Репешко - достаточно дать указание ГАИ выпроводить фуры за пределы области», - рассказал он.

Читайте также: Жизнь жителей Диевки отравляют сразу три свалки.

Комментарии
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю