Активист опубликовал план проверки бизнеса областной инспекцией по труду

23.02.2017 15:09

Член общественной организации «Громадський Контроль» Денис Селин на своей страницей в Фесбук опубликовал план проверки бизнеса областной инспекцией по труду в 2017 году.

«961 предприятию придется с ними познакомится. Эта та инспекция которая может накладывать крупные штрафы за различные нарушения по трудовым взаимоотношениям до 320 000 грн за одно нарушение.

В списке проверок почти все водоканалы области, большинство провайдеров и перевозчиков области, а также очень много фирм по аграрной специфике, включая фермеров.

Список кого и когда будут проверять можно посмотреть тут https://goo.gl/CsDwuk или тут https://goo.gl/hFsn4j

Напомню, депутаты Днепровского городского совета решили продублировать функции этой инспекции и создать себе такую же. Список депутатов которые проголосовали за инспекцию по труду смотреть тут https://dostup.pravda.com.ua/…/…/28935/attach/3/Scan0001.pdf», - написал он.

Читайте также: Инспекция по труду при Днепровском горсовете создана незаконно, - активисты

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее

Результати соціологічного дослідження, проведеного Американським Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI), демонструють бажання українців змінити існуючу політичну верхівку країни, а також зміцнення позицій нових проєвропейських політичних сил та лідерів, серед яких і Валентин Наливайченко зі своєю командою.

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось