Акция в память о жертвах Голодомора объединила украинцев во всем мире

14.11.2018 12:45

85-я годовщина Голодомора ознаменовалась в Украине и во всем мире масштабными мероприятиями. С 1 сентября 2018 года проходит широкая информационная кампания, цель которой - рассказать о трагедии украинского народа 1932-1933 годов, а также о признании мировым сообществом Голодомора актом геноцида народа Украины, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Журналист".

Во время пресс-конференции глава Украинского института национальной памяти, представители Министерства иностранных дел и Мининформполитики Украины, а также Всемирного конгресса украинцев сообщили, что на протяжении 85 дней в Украине, в частности, в Киеве, пройдет перформанс «Блуждающие», Международный форум «Украина помнит. Мир признает», мемориальное заседание Верховной Рады Украины, открытие выставок «Украина 1932-1933. Геноцид голодом» и «Гарет Джонс. Дневник», а также акция «Зажги свечу памяти».

Как подчеркнул директор представительства Всемирного конгресса украинцев Сергей Касянчук, украинская диаспора много лет работает над тем, чтобы не только в Украине, но и во всем мире знали, помнили и чтили память жертв Голодомора 1932-1933 годов.

«Диаспора уже много десятков лет работает над этим вопросом. Поэтому каждый год мы инициируем новые акции, которые бы распространяли информацию о Голодоморе и его признании как акта геноцида украинского народа.

В этом году Всемирный конгресс украинцев совместно с Министерством иностранных дел и Украинским институтом национальной памяти, а также Национальным музеем «Мемориал жертв Голодомора» предложили провести акцию «Зажги свечу памяти».

Она началась 1 сентября 2018 года и проходит ежедневно до 24 ноября - дня национального чествования 85-й годовщины Голодомора. Это происходит в разных городах как Украины, так и за рубежом, на разных континентах.

Таким образом, мы подчеркиваем единение украинцев во всем мире. Очень важно рассказывать об этом детям и привлекать их к таким мероприятиям, ведь среди жертв Голодомора в Украине в 1932-1933 годах было немало детей», - сообщил представитель Всемирного конгресса украинцев.

Комментарии
Последние записи в блогах

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский