Гройсман вимагатиме звільнити мерів, які зірвали опалення

14.11.2018 12:00
87
Автор:

Мери українських міст, які зірвали початок опалювального процесу, не зумівши впоратися з елементарними своїми функціями, повинні бути звільнені.
Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду, повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на «Depo.ua»
«Цей абсурд, який іноді лунає з вуст представників місцевої влади просто не піддається жодній критиці. Починають перепихувати один одному — «Нафтогаз» одне каже, мерія — інше. Той підготувався, той не підготувався, той заплатив за борги, той не заплатив. Я змушений був, і профільний віце-прем’єр, 24 години на добу займатися, щоб розблокувати вольовим рішенням питання щодо Кривого Рогу, Павлограда і Херсона. Тому що не проможні виконати елементарну свою функцію», — сказав Гройсман.
Він додав, що 90% мерів — адекватні люди.
«Але є такі, які, я не розумію, навіщо вони обираються, якщо не можуть зробити елементарні речі. Я вимагаю поставити цьому край. Якщо якісь мери не вміють це зробити, будемо звертатися до парламенту відсторонювати їх від посад», — заявив Гройсман, постукавши кулаком по столу.
Він наголосив, що йому просто набридла «оця безвідповідальнітсь, яку люди відчувають кожного дня».

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , , ,