Администрация Президента предложила Филатову участие в новом политпроекте

10.11.2016 16:30

Мэру Днепра поступило предложение от команды Петра Порошенко принять участие в новом политическом проекте.

Об этом об заявил в своем интервью "Украинской правде", сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Он признался, что есть "очень корректные предложения от АП – заниматься новыми политическими проектами".

"Сейчас все ищут новые лица, понимаете, да?", – говорит Борис Филатов. Он признается, что не хочет разрушать миф "Днепропетровской команды", поскольку люди и так во многом разуверились.

Читайте также: Коломойский перестал поддерживать Корбана, - журналист

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю