АМКУ не дал горсовету Днепра возродить монополию БТИ

13.02.2017 10:07

АМКУ обязал Днепровский горсовет внести изменения в проект решения «Про затвердження Положення про порядок передачі даних, ведення та зберігання інвентаризаційних справ на об`єкти нерухомого майна, що розташовані на території міста Дніпра», которым предполагалось возродить в городе монополию БТИ.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала госуполномоченный АМКУ Агия Загребельская, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сначала были проекты решений Днепровского городского совета «Об утверждении Положения о департаменте административных и общих услуг и разрешительных процедур Днепровского городского совета» и «Об утверждении Положения о порядке передачи данных ведения и хранения инвентаризационных дел на объекты недвижимого имущества, расположенные на территории города Днепр».

Затем коллективное обращение субъектов хозяйствования - технических инвентаризаторов – о соответствии указанных проектов решений требованиям законодательства о защите экономической конкуренции.

После – поручения АМКУ Днепровскому ТО АМКУ рассмотреть обращение.

Затем Днепровское ТО АМКУ с целью предотвращения нарушений законодательства о защите экономической конкуренции предоставило горсовету рекомендации по внесению изменений в указанные проекты.

По результатам рассмотрения рекомендаций:

Днепровский городской совет сообщил, что Департаментом административных услуг начата работа по внесению изменений и дополнений в проект регуляторного акта, которым будет определено, что Департаментом не предвидится непосредственное осуществление технической инвентаризации.

После доработки проект будет направлен Днепровскому ТО АМКУ на согласование», - написала она.

Читайте также: В горсовете Днепра хотят возродить старую монополию?

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет