26 листопада Куліченко складатиме повноваження мера Дніпропетровська

17.11.2014 12:35

26 листопада  у Дніпропетровську відбудеться п’ятдесят восьма чергова сесія міської ради VI скликання, саме тоді очікується складання повноважень мера Іваном Куліченко.

Про це повідомляє видання ДНЕПР. ГЛАВНОЕ.

Зберуться депутати традиційно о 10.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради.

Відповідне розпорядження про скликання п’ятдесят восьмої чергової сесії міської ради VI скликання відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.20 Регламенту Дніпропетровської міської ради VI скликання підписав міський голова Іван Куліченко.

На розгляд сесії внесено два питання: про земельні відносини та питання, які випливають з вимог законодавства.

Читайте також: В Днепропетровском горсовете двое чиновников "самолюстрировались"

 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Елена
17.11.2014
Наташа, Порошенко уже обмазал это дерьмо шоколадом, чтобы не так противно было целовать. А что меняется? Он уже везде расставил своих людишек, которые будут по-прежнему обирать город в его карман. Тьфу, даже смотреть противно! Из БЮТ в ПР, из ПР в БПП. И дальше полезет, если власть сменится. Пусть руки отсохнут у тех, кто за него голосовал.
Жоржина
17.11.2014
Даже радости нет ...если на его место станет человек Коломойского, то город долго еще из дерьма не вылезет, дерибан будет такой, которого даже при Яныке не видели.
Наташа
17.11.2014
Другого слова, характеризирующего эту персону, извините, даже в словаре не нашла, - ГОВНО! Чтоб только Порошенко этим куском и ему подобными не подавился!
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю