26 листопада Куліченко складатиме повноваження мера Дніпропетровська

17.11.2014 12:35

26 листопада  у Дніпропетровську відбудеться п’ятдесят восьма чергова сесія міської ради VI скликання, саме тоді очікується складання повноважень мера Іваном Куліченко.

Про це повідомляє видання ДНЕПР. ГЛАВНОЕ.

Зберуться депутати традиційно о 10.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради.

Відповідне розпорядження про скликання п’ятдесят восьмої чергової сесії міської ради VI скликання відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.20 Регламенту Дніпропетровської міської ради VI скликання підписав міський голова Іван Куліченко.

На розгляд сесії внесено два питання: про земельні відносини та питання, які випливають з вимог законодавства.

Читайте також: В Днепропетровском горсовете двое чиновников "самолюстрировались"

 

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Елена
17.11.2014
Наташа, Порошенко уже обмазал это дерьмо шоколадом, чтобы не так противно было целовать. А что меняется? Он уже везде расставил своих людишек, которые будут по-прежнему обирать город в его карман. Тьфу, даже смотреть противно! Из БЮТ в ПР, из ПР в БПП. И дальше полезет, если власть сменится. Пусть руки отсохнут у тех, кто за него голосовал.
Жоржина
17.11.2014
Даже радости нет ...если на его место станет человек Коломойского, то город долго еще из дерьма не вылезет, дерибан будет такой, которого даже при Яныке не видели.
Наташа
17.11.2014
Другого слова, характеризирующего эту персону, извините, даже в словаре не нашла, - ГОВНО! Чтоб только Порошенко этим куском и ему подобными не подавился!
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю