16-18 июня в Днепре состоится Всеукраинский фестиваль блогеров

09.06.2017 12:07

С 16 по 18 июня Днепр впервые в Украине будет принимать общенациональный фестиваль блогеров. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Как на Днепропетровщине внедряются инновации и привлекаются инвестиции, расскажет Юрий Голик. Он начинал карьеру в небольшой компании, сейчас - успешный бизнесмен и менеджер. Два года работает советником председателя ДнепрОГА по реформам и инновациям: ежедневно решает вопросы ремонта дорог, строительства детских садов, помощи переселенцам и АТОшникам.

Виктор Пузанов - известный блогер, один из лучших логистов страны, по совместительству - советник председателя ДнепрОГА. Признается, блогерство для него - не способ заработка и не хобби, а порыв души. В Фейсбуке его посты впервые появились в 2014-м. Сейчас на страницу подписаны почти 30 тысяч украинцев. Говорит, пишет о том, что видит и чувствует.

Дмитрий Дубилет прошел путь от автозаправщика до IT-директора «ПриватБанка». Сейчас разрабатывает IT-технологии для финансового сектора и как волонтер работает над проектом iGov - порталом, на котором в е-формате собраны популярные государственные услуги.

Среди участников блогерского фестиваля - Яника Мерило, Роман Шрайк, Карл Волох, Павел Белянский, Денис Казанский, Наталья Влащенко, Виктор Трегубов, Ирина Медушевская, Леонид Швец, Евгений Кузьменко, Юрий Гудименко, Ярослав Матюшин, Ирина Коротич, Роман Скрыпин, Богдан Буткевич, Александр Шульман.

Открытие фестиваля - 16 июня в 19.00 в Музее украинской живописи. В течение трех дней будет работать семь дискуссионных панелей. Среди тем для обсуждения - политика, экономика, инновации, культура. Вход свободный.

Как это повлияет на рейтинг:
Советник председателя Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат