«Клон» Чигиля очолював міграційну службу на Дніпропетровщині

09.11.2023 16:01   -

Очільник головного управління ДМС у Дніпропетровській області «клонував» себе – був і солдатом, і головним міграційником?

На початку повномасштабного вторгнення Богдан Чегіль пройшов військово-лікарську комісію, та був визнаний придатним до служби. Існує наказ № 38 «По особовому складу» Шевченківської районної ТЦК та СП від 16 березня 2022 року про зарахування Чегіля на посаду солдата-стрілка в роту охорони районного військкомату .

Солдат Чегіль, як і десятки тисяч інших мобілізованих чоловіків в Україні, був поставлений на речове та майнове забезпечення, і почав отримувати зарплатню військовослужбовця (приблизно 45 тисяч гривень на місяць). І все б нічого, але підлеглі Чегіля стверджують – постійно бачили керівника на робочому місці , а саме — в офісі Міграційної служби Дніпропетровської області.

І доказами того, що Чегіль страждав на професійну «біполярку», є десятки документів, які він підписував весною та влітку 2022. Коли вже мав статус військовослужбовця та мав охороняти військкомат.

Служба Богдана Чегіля завершилася в серпні 2022. Саме тоді, коли за ротацією охоронці військкоматів мали їхати безпосередньо у зону бойових дій. Чомусь досвідчений стрілок не поїхав «на нуль», натомість через ВЛК довів свою непридатність до служби. 31 серпня 2022 року відповідно наказу №206«По особовому складу» Шевченківської районної ТЦК та СП він звільняється зі служби за станом здоров’я. До речі, отримавши компенсацію у зв’язку з хворобою, яка пов’язана із проходженням військової служби. Приблизна сума – близько 170 тисяч гривень. Знову ж таки, співробітники Міграційної служби нам повідомили, що Чегіль не брав лікарняних, виглядав добре та справно відвідував офіс. Про тяжку хворобу колеги їм нічого не було відомо. До речі, Богдан Чегіль досі через суди прагне здобути пенсійні виплати за часи своєї роботи у прокуратурі. А тепер може отримувати і пенсію військовослужбовця.

Раніше він подавався на конкурс керівника ДБР. Але враховуючі тяжкі життєві обставини (хворобу, яка стала причиною для демобілізації) навряд чи Богдан Чегіль може очолити подібну службу. Однак дуже дивно, як людина, яка так скрупульозно відслідковує виконання норм законодавства у відношенні до себе, та хоче запровадження «надійних механізмів демократії», могла поєднувати службу в ЗСУ та діяльність голови Міграційної служби.

За матеріалами 49000.