1 ноября родителям погибших днепровских копов вручат ордена «За мужество»

31.10.2016 16:45

1 ноября  в 13:00 в помещении ГУНП в Днепропетровской области (ул. Троицкая, 20а) состоится встреча Министра внутренних дел Украины Арсена Авакова с семьями погибших патрульных полицейских Артема Кутушева и Ольги Макаренко.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу областной полиции.

Аваков вручит родителям погибших полицейских государственные награды - ордена «За мужество».

Напомним, что завтра в Днепре Аваков будет открывать объединенный центр МВД и Центр предоставления административных услуг.

Читайте также: Маршрутчика, который пытался перегородить дорогу убийце патрульных, наградят.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю