Маршрутчика, который пытался перегородить дорогу убийце патрульных, наградят

26.09.2016 11:53

Сегодня, 26 сентября, в 13.00 в горсовете Днепра наградят водителя маршрутки Валерия Тимонина, который пытался своей машиной преградить дорогу Александру Пугачеву, подозреваемому в убийстве двух патрульных. Мужчине пришлось прекратить свои попытки после того, как на него наставили пистолет.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

Ожидается, что в награждении Тимонина медалью «За заслуги перед городом» примет участие министр МВД Арсен Аваков.

Напомним, что сегодня в Днепре объявлен День траура.

Гражданская панихида по погибшим при исполнении служебных обязанностей полицейским начнется в 12.00 в театре им. Горького.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю