У Дніпрі відбудеться масштабний диктант до Дня Конституції

У Дніпрі 26 червня відбудеться традиційний диктант, присвячений Дню Конституції України. Цей захід проводиться вже шостий рік поспіль та об’єднує жителів міста напередодні державного свята.
Особливості заходу
- Дата та час: 26 червня, початок о 11:00, реєстрація з 9:30.
- Очікувана кількість учасників: понад 1000 осіб — це рекордна кількість для цього заходу.
- Програма: інтерактивні локації, розважальна програма та виступ зіркового гостя, ім’я якого поки не розголошується.
Організатори та участь
Ініціатором проведення диктанту є молодіжна мережа «Хвиля» за підтримки благодійного фонду «Фонд Марії Пінчук» та Дніпровської міської ради. Для участі потрібно пройти попередню реєстрацію.
Захід став невід’ємною частиною літніх подій у Дніпрі та сприяє перевірці знань української мови серед містян, а також підтримує міські традиції. Організатори запрошують всіх бажаючих долучитися до святкування та разом відзначити важливу дату в історії України.