У Дніпрі демонтують незаконні гаражі для безпеки дворів

У Дніпрі триває активне прибирання незаконних гаражів у житлових дворах задля створення безпечного та впорядкованого міського простору. Одним із останніх об’єктів став гараж, розташований на проспекті Героїв, 45, який використовувався без відповідних дозволів.
Причини демонтажу
Інспекція з питань благоустрою міської ради кілька разів зверталася до власника з вимогою самостійно прибрати споруду. Однак, за інформацією від Руслана Мороза, начальника інспекції, всі звернення залишились без реагування. Споруду виявили ще у вересні 2018 року, а станом на 2026 рік було винесено шість приписів щодо її демонтажу. У 2025 році також надходили скарги від мешканців про порушення громадського порядку у цих гаражах.
Як відбувається демонтаж
- Після тривалого ігнорування приписів було ухвалене рішення про примусовий демонтаж.
- Роботи проводять працівники комунальних служб міста.
- Інспекція наголошує, що подібні заходи тривають постійно, охоплюючи як планові перевірки, так і реагування на звернення громадян.
Як звернутися у разі виявлення незаконних споруд
За інформацією Інспекції з питань благоустрою, мешканці можуть повідомляти про незаконні гаражі чи інші самовільні конструкції на гарячу лінію міста Дніпра за номером 15-30.
Влада міста наголошує, що міський простір – це спільний ресурс громади, і він має використовуватися відповідно до законодавства та правил благоустрою без винятків.