Пожежний фронт відкритий окупантами. Є втрати

06.09.2020 14:03   -

Військовослужбовці Збройних Сил України спільно з представниками ДСНС та особовим складом інших підрозділів Об’єднаних сил продовжують боротьбу з масштабними лісовими та степовими пожежами. Уже ліквідовані пожежі поблизу Красногорівки, Гладосового, Валуйського та Новгородського, повідомляє АРМІЯ INFORM.

Станом на ранок ліквідовано вогонь і поблизу Верхньоторецького. Проте під час гасіння пожежі полум’ям були відрізані від решти особового складу двоє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил. Пошуки бійців тривають.

Наразі продовжують гасити пожежу поблизу Луганського, а в районі населених пунктів Трьохізбенка – Лопаскине – Лобачеве осередки загорання вдалося локалізувати.

Вони мають втомлені погляди, сірі від вогню обличчя й руки. Та кожен із них сильний духом і мужній. На знімках бачите солдатів, які рішучо і самовіддано перешкодили лісовим пожежам знищити такі населені пункти, як Лобачеве, Трьохізбенка та Лопаскине. Майже дві доби без відпочинку і сну ці люди працювали у самісінькому «пеклі», – куди не доїжджали підрозділи пожежників. Лопатами, сокирами та ручними пилами вони зробили те, що ворог вважав неможливим – зупинили організовані лісові пожежі, що підступно спричинили окупанти, — змальовує боротьбу військових з вогнем АРМІЯ INFORM.

ПоделитьсяКатегория: Новости, общество, Происшествия

Теги: