Події у Дніпрі 2 березня: театральні вистави та афіша

У понеділок, 2 березня, у Дніпрі відбудуться дві театральні вистави. Містян та гостей міста запрошують на мистецькі заходи у ключових культурних закладах.
Вистава «Ніч у Лісабоні»
Романтична драма за твором Еріха Марії Ремарка, що відбудеться у Дніпровському академічному театрі драми та комедії о 18:00. Це історія про одну ніч у Лісабоні, яка змінює життя героїв. Вистава торкається тем війни, розлуки, втрат і надії, особливо актуальних для українців у сучасних умовах.
- Час: 2 березня, 18:00
- Місце: Дніпровський академічний театр драми та комедії
- Вартість квитків: від 400 гривень
Вистава «Комедіанти»
Трагікомедія від Київського Театру на Подолі зібрала увагу глядачів з червня 2023 року. Головну роль виконує Народний артист України Богдан Бенюк. Вистава розповідає про життя театру, яке не зважає на труднощі, втрати та навіть війну.
- Час: 2 березня, 18:00
- Місце: Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана
- Ціна квитків: від 390 гривень
Обидва заходи стануть гарною нагодою провести вечір з користю та зануритись у мистецтво театру у Дніпрі.