Нічні обстріли у Дніпропетровській області: ситуація на ранок 24 травня

24.05.2026 06:40   -

Нічна атака на Дніпропетровщину

Вночі 24 травня російські війська здійснили масований ракетний та безпілотний обстріл України, застосувавши сотні безпілотників і десятки ракет різних типів. У Дніпрі повітряна тривога тривала майже всю ніч, проте місто не зазнало пошкоджень.

Обстріли Нікопольщини та Марганецької громади

Значних пошкоджень зазнала Нікопольщина — регіон обстріляли артилерією та дронами. Під удари потрапили Нікополь та Марганецька громада, де були пошкоджені багатоквартирні будинки. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.

Наслідки для жителів

  • Поранено 7 людей, серед них двоє дітей.
  • Двоє чоловіків, віком 39 і 46 років, перебувають у важкому стані.
  • Жінок 32 і 37 років, 3-місячну дитину та 4-річну дівчинку госпіталізували зі середньою тяжкістю поранень.
  • Ще один поранений 34-річний чоловік лікується амбулаторно.

Місцева влада продовжує відновлювати інфраструктуру, пошкоджену внаслідок обстрілів, зокрема шелтер для внутрішньо переміщених осіб у Дніпрі.