Настоятель храму в Дніпропетровській області підтримував рашистів у коментарях на YouTube

13.02.2024 17:18   -

Настоятель одного із храмів УПЦ МП в Дніпропетровській області сяде до в’язниці за свою проросійську позицію. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний»

За інформацією Дніпропетровської обласної прокуратури, після початку повномасштабного вторгнення священник писав коментарі під проросійськими відеоматеріалами на «YouTube». У них він виправдовував збройну агресію рф та виражав прихильність державі-агресору.

Окрім того, чоловік схвалював так звані референдуми на тимчасово окупованих територіях. Також він вважав, що деякі міста України мають увійти до складу рф. Під час телефонних розмов зі знайомим священнослужитель наголошував, що росія здійснює «демілітаризацію» України та «має на це повне право».

Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури відстояли у суді апеляційної інстанції покарання настоятелю у вигляді 5 років в’язниці за фактами виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України (ч.  1, 3  ст. 436-2 КК України). Підкреслимо, що на судовому засіданні засуджений свою вину так і не визнав.

За матеріалами Дніпро Оперативний.