Майже половина українців налаштовані проігнорувати «велике опитування» Зеленського

17.10.2020 12:37   -

Відомий український журналіст і блогер Роман Шрайк провів своє опитування серед підписників у його телеграм-каналі, поставивши своїм читачам ті питання, які хоче задати виборцям президент Зеленський 25 жовтня.

Журналіст іронічно зауважує, що це йому далося дуже просто і зовсім безкоштовно.

«пока вы тут валяли дурака, я не терял времени зря и сэкономил президенту миллионы гривен.я провел у себя в телеграме опрос с 5ю «вопросами зеленского». репрезентативность примерно такая же, но зато бесплатно и быстро!«, — написав Шрайк у Фейсбук.

Завхоз «Дурдома» - Детектор медіа.

Журналіст зауважує, що його опитування набагато краще і більш репрезентативне — опитування мільйонів виборців, ініційоване Зеленським, обійдеться в мільйони гривень. Більше того, є велика ймовірність того, що в опитуванні приймуть участь прибічники Зеленського. Натомість, прибічники його поліфтичних опонентів можуть відверто проігнорувати таку ініціативу. А в умовах вільного характеру опитування, взагалі можливий варіант із фальсифікацією результатів — паспорту ж ніхто не питатиме.

«в опросе зеленского примут участие в первую очередь сторонники зеленского, а сторонники порошенко скорее всего опрос проигнорируют. как поступят остальные — одному богу известно.я уже молчу о том, что никто не запретит одному человеку «проголосовать» хоть сто раз — езди себе по разным участкам и бросай бумажки в урны«, — підкреслює Роман Шрайк.

По результатах опитування, проведеного Шрайком, стає зрозумілим, що майже половина українців взагалі не хоче приймати участь в акції Зеленського. Так, на питання про те, «Чи потрібно Україні на міхнародному рівні підняти питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом?» аж 60% респондентів відповіли, що взагалі не голосуватимуть за це питання.

Враховуючи все сказане вище, Шрайк робить висновок не лише про недоцільність таких опитувань, але і їхню шкідливість.

«поэтому результаты всего этого титанического труда, даже если они будут честно посчитаны, можно смело выкидывать на свалку — они не будут говорить ни о чем.так что размахивать этими результатами не только глупо, но и вредно«, — підсумовує журналіст.

Найбільш конструктивним питанням, як не дивно, опитані вважають питання про можливість доступу хворих людей до медичного канабісу.

Поделиться

  • 1
    Поделились


Категория: общество

Теги: , , , ,