Геннадій Корбан про інфраструктуру Дніпра та області після ударів

24.10.2022 16:05   -

Голова Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан в ефірі програми «Інформоборона» на ДніпроTV заявив, що ситуація з ударами по енергетичній області в Дніпропетровській області може обернутися катастрофою.

«Я знаю, що є великі руйнування об’єктів «Укренерго» у Вільногірську, Павлограді, у районі Павлоградської ТЕС у Дніпрі, Кривому Розі. У великих промислових центрах ведеться зміцнення трансформаторних підстанцій, щоб хоч якось захистити їхню відмінність від ракетних ударів. Але, крім енергетичної інфраструктури, є ще водоканали, газорозподільні станції та ін. Про все це думають менеджери, господарники міст, які активно займаються цим питанням. Але цим потрібно було активно займатися ще навесні, коли багато хто вважав, що росія опуститься до такого», – сказав Геннадій Корбан.

Він додав, що у Дніпрі робота зі зміцнення інфраструктурних об’єктів велася постійно.

«Ми маємо об’єкти, які захищені. Але є ще суміжна інфраструктура, наприклад «Укренерго», до якої місто стосунку не має. За неї несе відповідальність Кабінет Міністрів, Міністерство енергетики. Тож ситуація не хороша. Вона може реально обернутися катастрофою», – сказав голова Штабу оборони Дніпра.