ЗНО скасовувати не будуть – Кабмін

17.06.2020 09:07   -

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 16 червня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про те, що причин для скасування ЗНО немає. Про це йдеться в повідомленні на сайті Кабміну.

«Ніхто не збирається скасовувати ЗНО, і причин для перенесення оцінювання на серпень наразі немає. Якщо такі причини будуть, то Міністерство охорони здоров’я та головний санітарний лікар повідомлять про це», – сказав Прем’єр-міністр.

Плановий процес ЗНО-2020 стартує 25 червня, - Прем’єр-міністр

Показники епідеміологічного стану, за яких можливе перенесення ЗНО, в Україні наразі не досягнуті, а тому уряд планує планове проведення оцінювання вже з 25 червня.

Перенесення ЗНО можливе лише за умов, якщо показники захворюваності від коронавірусу будуть більше 60 активних хворих на 100 тисяч населення в середньому по Україні, а також якщо буде загрозливий епідеміологічний стан у більше 50% областей, де перевищуються три загальнонаціональні показники (кількість хворих перевищує 12 на 100 тис. населення, більше ніж 50% завантажених хворими ліжок в опорних лікарнях та охоплення тестуванням менше ніж 12 осіб на 100 тисяч населення).