Зміни у медицині Дніпра за 2019 рік

14.01.2020 17:40
Пів мільярда гривень виділила торік міська рада на медицину Дніпра. Ще 800 млн – надійшло від держави.
 
У 2019 році у центрах медико-санітарної допомоги (первинна ланка), зокрема провели поточні ремонти та оновили обладнання амбулаторій. Також міська рада, в рамках комплексної програми «Здоров’я населення Дніпра» на 2018 – 2022 р, торік виділила 57 млн грн на забезпечення ліками пацієнтів пільгових категорій. Про це під час пресконференції 14 січня повідомив заступник міського голови Дніпра,  директор департаменту охорони здоров’я населення Андрій Бабський.
 
 
 «У 2019 році дніпряни підписали 708 тис. декларацій із сімейними лікарями. Я закликаю дніпрян, які ще не обрали сімейного лікаря, зробити це. Бо це важливо як для пацієнта, так і для лікаря. Фінансування первинної медицини Національною службою здоров’я України відбувається, у тому числі, і в залежності від кількості підписаних декларацій», – зазначив Андрій Бабський. 
 
 
Щодо вторинної ланки медицини, то у 2019 році для лікарень Дніпра місто придбало обладнання на 18 млн грн, а саме: цифровий рентгенівський апарат, 7 апаратів для ультразвукової діагностики, 4 гематологічні аналізатори, 2 біохімічні аналізатори, 6 сечових аналізаторів, а також установки у дитячі стоматологічні поліклініки.  «У рамках комплексної програми торік у Дніпрі вперше провели кохлеарну імплантацію 7 дітям із вадами слуху на загальну суму 5 млн грн. Також уперше в місті було виділено 3 млн грн на стоматологічну допомогу дітям. 23 млн були виділені на відшкодування вартості інсуліну. Для проведення ремонтних робіт та оснащення меблями було виділено майже 14 млн грн. Завдяки цьому нам вдалося поміняти понад 200 вікон, більш ніж 100 кабінетів у лікарнях та поліклініках оснастити новими меблями та обладнанням, 29 палат у дитячих відділеннях міської лікарні № 1 повністю обладнали новими меблями», – каже заступник міського голови Дніпра. 
 
Місто також надає медичну допомогу учасникам АТО/ООС. Так, торік 199 осіб згаданої категорії змогли поставити зубні протези, а 60 – зубні імплантати. 
Нагадаємо, всього у Дніпрі працює 37 закладів охорони здоров’я, серед них 12 центрів первинної медико-санітарної допомоги (первинна ланка), а також 17 міських лікарень, 5 міських поліклінік і 3 стоматологічні поліклініки (вторинна ланка).
 
Відео прес конференції - за посиланням https://fex.net/uk/s/3l7dlkx
 
По матеріалам прес-служби ДМР.

Днепр. Главное
 
 

 

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Fatal error: Call to undefined method Fenix_Object_Rowset::getTitle() in /home/glavnoed/web/glavnoe.dp.ua/public_html/var/themes/default/design/articles/read.phtml on line 96