Зламані баки та великогабарит: дніпряни самі перешкоджають вивезенню сміття

27.07.2021 17:32   -

Зламані контейнери, великогабаритне сміття, гілки та трава – з такими проблемами щодня стикаються працівники компанії «Екологія Д».

«Вона виграла тендер рік тому. Компанія вивозить сміття на території всього міста, щоденно, за графіками», – зазначила начальниця відділу поводження з відходами департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Анна Демиденко.

Нині на підприємстві працюють 32 сміттєвози, з низ 5 обладнані маніпуляторами. За день одна машина може вивезти близько 20 тонн, 1100 тонн великогабаритного сміття підприємство вивозить щодня. У порівнянні з минулими роками ця цифра зростає, каже Віталій Коваленко, директор ТОВ «Екологія-Д».

«Люди виносять будівельне сміття, баки від такої ваги ламаються, а іноді і сміттєвози не витримують. Є й такі баки, над якими «постаралися» вандали. За три роки було поламано близько 3 тис. баків. Всього ми маємо близько 9 тис. баків. Уже пройшов тендер на закупівлю трьох тисяч сміттєвих баків, наприкінці тижня очікуємо першу поставку», – розповів Віталій Коваленко.