ПриватБанк розпочав програму фінансової підтримки ОСББ

16.05.2021 11:56   -

12 травня ПриватБанк видав перший кредит за новою програмою “Енергодім”, яка передбачає фінансування ОСББ (“об’єднання співвласників багатоквартирних будинків”) на комплексні заходи по підвищенню енергоефективності житлових будинків.

Першим позичальником по програмі стало ОСББ “Оберіг-21”, яке знаходиться в Одесі на вулиці Генерала Бочарова 21 та отримало кредит в розмірі 1,5 мільйони гривень строком на 5 років.

Ми покладаємо великі надії на програму Енергодім” – каже керівник Дирекції по роботі з бізнес-клієнтами ПриватБанку Євген Заіграєв – наразі ми вже отримали заявки більш ніж від 250-ти ОСББ, а середня сума кредита планується на рівні 1,5-2 мільйони гривень, отже кредитний портфель планується сформувати чималий, при цьому по досвіду програми “теплих кредитів” ми знаємо, що якість кредитного портфелю ОСББ є однією з найліпших серед усіх сегментів позичальників банку”.

Нагадаємо, що ПриватБанк приєднався до програми “Енергодім” 2021-му році, а до того у 2017-2020-х роках профінансував більш ніж 2,6 тисяч ОСББ за програмою “теплих кредитів”, що склало більш ніж 50% від загальної кількості кредитів, виданих банками-учасниками за цією програмою.