Зеленського просять заборонити збільшувати податковий тиск на ФОПів

26.09.2019 15:45

На офіційному сайті президента України Володимира Зеленського було зареєстровано петицію проти законів щодо тиску на фізосіб-підприємців (ФОПів) і обов’язкового використання РРО для малого бізнесу, повідомляє UAnews.

Ініціатори вимагають у глави держави:

  • заборонити зміни у податкове законодавство, які посилюють тиск на ФОП
  • не затверджувати закон про застосування РРО для спрощеної системи оподаткування
  • підвищити ліміти обороту для 2 групи ФОП – до 5 мільйонів гривень, 3 групи – до 10 млн без застосування РРО
  • запровадити мораторій на перевірки малого бізнесу до фіскальної реформи.

«28 років ці люди несли на своїх плечах важкий тягар, самостійно забезпечивши себе роботою і працевлаштувавши інших. Завдяки їм економіка країни змогла вистояти у скрутні часи. І ось тепер одним з перших законів нової влади стає подяка їм за усе», – пояснив автор петиції Владислав Орлов.

Зараз документ підписали понад 2 тисячі осіб sз 25 тисяч, необхідних для розгляду главою держави.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю