Зеленський у Дніпрі: нічого, окрім піару

26.11.2020 12:55   -

Сьогодні, 26 листопада, президент України Володимир Зеленський перебуває з робочим візитом у Дніпрі. Також у його планах і відвідування інших міст області (зокрема, Кривого Рогу).

Президент України Володимир Зеленський розпочав робочу поїздку до Дніпропетровської області.У Дніпрі Глава держави візьме участь у церемонії прощання з генеральним директором КБ «Південне» Олександром Дегтяревим.Також Володимир Зеленський огляне об’єкти, які зводять у межах програми «Велике будівництво», – сказано на сторінці Офісу президента.

Також Зеленський відвідав меморіал загиблим воїнам та військовий шпиталь.

Візит президента до Дніпропетровської області безжально прокоментувала журналістка Світлана Крюкова: “Сегодня гарант отдыхает с рабочим визитом в Днепропетровской области“.

На думку журналістки, “робочий” візит президента не несе ніяких практичних наслідків, адже його присутність зводиться до церемоніальної присутності у певних місцях.

Если коротко – заканчивать можно было уже в полдень, после церемонии прощания с Великим конструктором ракетно-космической техники.Но нет. Мы поедем посмотреть на кусок окружной в Днепре. Затем перелетим в Кривой Рог, там посмотрим еще на один кусок дороги, часик почешем языками о перспективах родного города очевидно в целях агитации за кандидата от Ахметова, покушаем, попрощаемся и вернемся в столицу“, – пише Світлана.

І справді, толку від того, що президент щось оглядає і десь присутній – ніякої. Замість вирішення поточних проблем, порятунку економіки та боротьбою з пандемією, Зеленський подорожує Україної і намагається всіх ощасливити своїм персональним візитом. За наші гроші. Іншими словами, за гроші платників податків президент продовжує рекламувати самого себе.

Так протекает очередной день президента Украины. И примерно по такому графику он живет вот уже полтора года. Церемониальные встречи, поверхностные разговоры. Бездарно и бесполезно. Проедая миллиарды в год на себя и свою обслугу“, – підкреслила Крюкова.