У Зеленского заявили, что не обещали снизить тарифы, а шутили

12.06.2019 10:00

Представитель президента Украины Владимира Зеленского в Кабмине Андрей Герус заявил, что в ходе предвыборной кампании глава государства напрямую нигде не обещал снизить тарифы для населения.

Об этом он рассказал в интервью для BIHUS.info, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Буквы".

Журналисты напомнили Герусу о влоге, записанном "Зе!Командой" 21 февраля. Тогда он пояснял, как необходимо урегулировать вопрос тарифов, чтобы снизить их.

"Вот посадите вот одного человека, вот Андрея (Геруса, - ред.). Он возьмет структуру тарифов и за месяц, вот просто пальцем ткнет – где нужно порезать и насколько… и вырежет эти раковые опухоли… без всяких рынков и всякой конкуренции… И 80 % может быть решено… при наличии политической воли", - заявлял тогда Виктор Куртев, представитель УК "Метрополия".

По мнению журналиста Дениса Бигуса, после такого ролика украинцы, половина которых ждали снижения тарифов от новой власти, обратили внимание на кандидата Зеленского.

Герус пояснил, что на той встрече речь шла не только о снижении тарифов для населения, но и о снижении тарифов для бизнеса.

"Зеленский нигде напрямую не обещал снизить тарифы, хотя понимает, что это проблема сегодня", - заявил Герус.

Он пояснил, что Зеленский говорил о необходимости добывать газ на территории Украины. В таком случае стоимость голубого топлива снизится на 20 – 30 %.

"Прямого обещания снизить тарифы не было, чтобы не выглядеть популистом. И то, что люди его, кстати, поддержали, свидетельствует о том, что они готовы были голосовать за какую-то идею, мечту, будущее, а не просто за снижение тарифов", - пояснил он.

Герус подчеркнул, что сейчас позиция в отношении тарифов в "Зе!Команде" следующая - если есть возможность – снижать, но пока ее нет – "удерживать на том же уровне".

Комментарии
Последние записи в блогах

У приміщенні Дніпропетровської митниці ДФС, відбулася робоча зустріч керівництва митниці з представниками суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та компаніями - членами Європейської Бізнес Асоціації, за участі представників Громадської ради при ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

Головною метою проведення зустрічі стало обговорення питань організації та координації практичних заходів у рамках проведення операції «Бастіон».

Крім того, учасники обговорювали актуальні питання, які виникають під час здійснення митних формальностей та необхідні організаційні заходи для їх вирішення.

Нагадуємо, що 03 червня 2019 року на території України розпочалася операція «Бастіон», метою якої є протидія незаконному ввезенню товарів на митну територію України, виявлення та припинення порушень митного та податкового законодавства, перекриття каналів незаконного потрапляння товарів на внутрішній ринок країни тощо. В операції задіяні всі підрозділи ДФС, а саме: митний, податковий блоки та податкова міліція.

Операція «Бастіон» у першу чергу направлена на боротьбу з тіньовою економікою, легального бізнесу вона не торкнеться.

Дніпропетровська митниця ДФС є відкритою для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності і буде продовжувати здійснювати заходи, спрямовані на забезпечення сприятливих умов для зовнішньоекономічної діяльності підприємств.

 

 

Подробнее

На сьогодні 36 Центрів обслуговування платників Головного управління ДФС у Дніпропетровській області надають 31 вид адміністративних послуг. Впродовж січня – травня 2019 року ЦОП області надано майже 151,7 тисяч таких послуг.

Діяльність ЦОП Дніпропетровщини забезпечують 269 працівників.

Нагадаємо, що з місцями розташування та графіками роботи ЦОП Дніпропетровської області, а також із вичерпним переліком послуг можна ознайомитись на суб - сайті «Територіальні органи ДФС у Дніпропетровській області» за посиланням http://dp.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що відповідно до Закону України від 23 листопад 2018 року № 2629-VIII «Про державний бюджет України на 2019 рік» з 01 липня 2019 року будуть діяти нові розміри прожиткового мінімуму.

Так, з 01.07.2019 прожитковий мінімум на одну особу становитиме 1 936 гривень.

Слід зазначити, що зміна розміру прожиткового мінімуму не вплине на ті показники, що встановлюються Податковим кодексом України (далі – ПКУ) залежно від його розміру на 1 січня звітного податкового року, зокрема на:

● штрафні санкції відповідно до статей 120 та 128¹ ПКУ;

● ставки єдиного податку для 1 групи платників;

● розмір податкової соціальної пільги та розмір доходу, до якого вона застосовується тощо.

 

Подробнее

Днями у актовому залі Західно-Донбаськогоуправління ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено кущовий семінар за участі фахівців Головного управління ДФС у Дніпропетровській області.

Під час заходу платники податків дізнались про останні зміни, які відбулись у податковому законодавстві. Також на семінарі обговорювались інші актуальні питання: особливості застосування спрощеної системи оподаткування, реєстраторів розрахункових операцій, земельного податку та орендної плати.

Увагу присутніх було акцентовано на можливості використання в роботі різноманітних електронних сервісів, що розміщені на веб-порталі ДФС України.

Окрему увагу приділено питанню легалізації трудових відносин та неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин та заходам у рамках операції "Урожай", які направлені на протидію оборудкам у сфері земельних відносин, максимального залучення до декларування отриманих доходів,  підвищення рівня виплати заробітної плати..

Наприкінці заходу податківці відповіли на запитання присутніхта надали  актуальну друковану продукцію.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет