Збірна України на виїзді обіграла Фінляндію, здобувши першу перемогу у відборі ЧС-2022

09.10.2021 20:20   -

У групі D Україна посіла друге місце (6 очок), після Франції. Відбірковий турнір Україна завершить двома поєдинками з Боснією і Герцеговиною 12 жовтня (вдома) і 16 листопада (в гостях).

У Гельсінкі збірна Фінляндії приймала команду України в матчі кваліфікації на чемпіонат світу-2022.

Зустріч завершилася перемогою синьо-жовтих з рахунком 2:1. На 4-й хвилині рахунок відкрив Ярмоленко, який з правого точно підкрутив м’яч у нижній кут.

На 29-й хвилині Пуккі зрівняв рахунок. П’ятов відбив удар головою фінського форварда в штангу, а на підборі Матвієнко, виносячи м’яч, потрапляє в ногу найкращому бомбардирові господарів.

Через п’ять хвилин Україна вийшла вперед. Після прострілу з флангу Яремчук точно пробив з близької дистанції.

У другому таймі гравці команд мали кілька можливостей, щоб змінити рахунок, але більше забитих м’ячів не було.

Таким чином, збірна України здобула першу перемогу в цьому відборі. Синьо-жовті набрали 8 очок і повернулися на друге місце в групі. Фінляндія – четверта, маючи в своєму активі 5 очок.