Закликаємо НАТО закрити небо над Україною: громадські організації Січеславщини збирають підписи

06.03.2022 14:55   -

Громадські організації Дніпропетровської області збирають підписи під зверненням до НАТО та інших держав. До руху долучаються тисячі мешканців міст і сіл регіону. Усі в один голос закликають закрити небо над Україною, – повідомляє ДніпроОДА.

«Сьогодні найважливіше питання – закрити небо над Україною. Аби позбавити ворога можливості бомбардувати наші мирні міста і села. Просимо країни НАТО прислухатися до нашого заклику. Його підтримують власними підписами тисячі мешканців Дніпропетровщини», – зазначив громадський діяч Віктор Кучинський.

Громадська діячка Віра Касьянова додала, що поставити підпис у підтримку звернення до НАТО приходять жінки із дітьми.

«Ми, жінки, залишилися тут, на власній землі. Нікуди не поїхали. Захищатимемо її як зможемо. Просимо світову спільноту прислухатися до нас і закрити небо. Кожен день зволікання коштує життів наших громадян», – сказала Віра Касьянова.

У Дніпрі збір підписів відбувається на Європейській площі, біля супермаркету «Varus». Внизу проспекту Олександра Поля – біля «АТБ». А також за адресами: просп. О. Поля, 104А, просп. Б. Хмельницького, 118Д, просп. Гагаріна, 40Б. На житловому масиві Перемога – просп. Героїв, 3. На житловому масиві Покровский – ул. Ю. Кондратюка, 20.

24 лютого Росія розпочала повномасштабне військове вторгнення на територію України. З початку війни РФ завдає чисельних авіаударів по цивільному населенню в багатьох містах.