Захисники отримали чергову партію допомоги від дніпрян – 40 FPV-дронів, тепловізійні приціли, засоби безперебійного звʼязку

15.04.2024 12:14   -

Дніпро продовжує доправляти на фронт великі партії допомоги захисникам. Цього разу військові отримали від дніпрян 40 FPV-дронів, а також тепловізійні приціли та засоби безперебійного звʼязку.
«Вчергове передали нашим захисникам нову партію допомоги. FPV-дрони, тепловізійні приціли та засоби безперебійного звʼязку є дуже важливими для виконання бойових завдань. Дніпро від початку повномасштабного вторгнення на постійній основі допомагає Силам оборони. За два роки війни місто спрямувало на оборону більше ніж 5 мільярдів гривень і продовжує це робити. Віримо в ЗСУ і наближаємо нашу перемогу разом!» — сказав заступник міського голови із цифрової трансформації Костянтин Цепенніков.
«Це надзвичайно важливі речі для нас. Ці FPV-дрони, а також тепловізійні монокуляри підлаштовані під наші потреби. Це ті речі, які дозволяють врятувати життя наших військових. А ще вони «права рука» під час контрнаступальних дій та оборони. Бо ніяка міна не залетить у бліндаж чи іншу схованку, а ось цей дрон здатен на це і в той же час він завдасть ворогу ураження. І, відповідно, щоб орієнтуватись на місцевості вночі – без тепловізора це неможливо», — розповів сержант Андрій Мороз.