Захищаючи Україну загинув ветеран АТО з Дніпропетровської області

02.04.2023 10:00   -

Захищаючи незалежність та суверенність Української держави, відстоюючи мир та демократичні права свого народу, у борні із російськими окупантами загинув колишній атовець, український військовослужбовець Довбиш Сергій, мешканець села Грушівка.

Про це повідомляє пресслужба Криворізької районної державної адміністрації.

У 2014 році Сергій змінив своє життя зі звичного мирного на тривожне, сповнене небезпек, воєнне. Чоловік став до військових лав, разом із побратимами відстоював Україну в зоні АТО, де у гарячих точках велися запеклі бої. Після передчасної смерті своєї мами він став опікуном для рідної меншої сестри та зміг виростити гарну людину, окутуючи її теплом та турботою.

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України Сергій став на захист рідної країни, до останнього виконуючи свій громадянський обов’язок та захищаючи рідну землю.

«Від імені мешканців Криворізького району висловлюю щирі співчуття рідним і близьким з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя. Розділяємо ваше горе, сумуємо у час скорботи. Неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про полеглого захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав та поважав мужнього воїна. Вічна пам’ять та вічна слава Героєві», – сказав начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.