За 10 днів зі старту опалювального сезону у Дніпрі 97 % будинків з опаленням

21.11.2023 12:10   -

На проспекті Героїв, 15 розташований багатоквартирний будинок, який минулого року відзначив свій ювілей – 50 років з моменту будівництва. У цей період проведено роботи з заміни системи опалення та водопостачання. Пані Ірина є мешканкою цього будинку з 1980 року і зауважує, що протягом останніх років труби системи опалення періодично відбувають прориви під час опалювального сезону.

«Ми дуже раді, що нам нарешті все замінили, і сподіваємось, що аварій більше не буде. Нині в квартирі дуже тепло, сплю під тоненькою ковдрою. Дуже вдячні», – радіє Ірина Лукʼянова.

Роботи із заміни системи опалення Міська аварійна служба виконала вже в опалювальний період. Але, за словами директора департаменту ЖКГ Сергія Файфера, це жодним чином не відбилося на комфорті мешканців будинку.

«Ми виконали близько 40 таких аварійних ремонтів і у міжопалювальний сезон. І нині вже 97 % будинків Дніпра з теплом. Дійсно ще у 3 % домів є певні проблеми, але там міська аварійна служба працює в посиленому режимі. Найближчим часом сподіваємось, що всі будуть на 100 % з теплом», – каже Сергій Файфер. 

Наразі Міська аварійна служба працює в посиленому режимі, спільно з обслуговуючими компаніями завершує підключення багатоквартирних будинків до системи опалення. Проводяться комплексні перевірки системи, визначається справність вентилів та засувок, проводиться спуск повітря, і при необхідності – здійснюється ремонт.

Тим часом комунальники міста Дніпра завершують роботи з ремонту одного з котлів у котельні, яка знаходиться у центральному районі міста. Ця котельня забезпечує опалення для 133 будинків, 7 шкіл, 4 дитячих садків, 1 лікарні та закладу вищої освіти, що робить її важливим енергетичним вузлом для міста.

«Усього в котельні  4 котли та 2 електричні вводи, що забезпечують безперебійну роботу котельні у разі віялових відключень електроенергії. Також цьогоріч ми відремонтували аварійний котел. У минулому опалювальному сезоні він працював уже з останніх сил. Повністю роботи завершать за кілька днів», – додав Сергій Файфер. Для безперебійної роботи у котельні встановили і генератор.

В департаменті житлово-комунального господарства нагадують, що у разі виникнення аварійної ситуації в вашому будинку слід звертатися до Міської аварійної служби за номером 736-10-02.