З 22 травня карантин в Україні продовжено до 22 червня, але дещо змінилось

22.05.2020 17:10
191

Кабінет міністрів України прийняв рішення про подовження карантину через епідемію коронавірусу до з 22 травня по 22 червня. Втім, карантин буде ставати менш жорстким, обмеження зніматимуться поступово (у 5 етапів). Відповідне рішення було прийняте на засіданні Кабінету Міністрів України 20 травня за ініціативи Міністерства охорони здоров’я.

Ми пропонуємо встановити адаптивний карантин з 22 травня по 22 червня. При цьому ми запроваджуємо ознаки епідемічної ситуації в регіонах, а саме: інцидентність, завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, а також кількість ПЛР та ІФА тестів. На основі цих показників будуть прийматися рішення щодо послаблення карантину. Всього у нас буде 5 етапів пом’якшення обмежувальних заходів”, — прокоментував рішення Уряду Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Рішення про пом’якшення карантину в регіонах буде прийматися місцевими комісіями із урахуванням показників захворюваності (інцидентності — середня кількість випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення, яка має складати менше 12 осіб на 100 тис. населення).

В деяких областях наразі ці показники досить високі, а тому в них поки що послаблення можуть не відбуватись. Окрім того, враховуються інші показники — завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим COVID-19 повинна бути менше 50%; а кількість ПЛР та ІФА тестів – більше 12 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів.

Новини / Робота транспорту поступово відновиться з 22 травня ...

На зображенні нижче червоним виділено області, де показники інцидентності перевищують поріг або ж інші критерії не дозволяють говорити про суттєве послаблення карантину. Дніпропетровська область не проходить карантинну межу за показником охопленості населення тестуванням на коронавірус.

Поделиться

  • 1
    Поделились

Категория: Новости, Общество

Теги: , ,