З 1 серпня можна буде зняти гроші з карти на касі супермаркету

31.07.2020 10:05   -

Компанія Mastercard у партнерстві з банками ПриватБанк, Ощадбанк і Райффайзен Банк Аваль масштабує послугу «Готівка на касі». Із 1 серпня 2020 року послуга стане доступною на касах супермаркетів «Сільпо», «Фора», VARUS, а також на АЗК WOG і ОККО. Послуга «Готівка на касі» дозволяє держателям карток при оплаті покупок карткою Mastercard будь-якого українського банку отримати зручний і швидкий доступ до готівки просто на касі торгової точки — без необхідності шукати і використовувати банкомат.

«Для того щоб отримати готівку на касі торгової точки, покупцеві необхідно лише оплатити товар банківською карткою на будь-яку суму і повідомити касиру про бажання зняти готівку. Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію становить 500 грн, незалежно від вартості покупки. Після підтвердження операції касир видасть чеки з деталями покупки товару і видачі готівки», — сказано в повідомленні прес-служби компанії Mastercard.

Дана послуга справді є дуже зручною, адже далеко не всюди можна розрахуватися електронною картою і іноді українцям доводиться терміново шукати банкомат для зняття готівки. Проблема в тому, що банкомати теж не завжди знаходяться поруч із домом.

«Послуга «Готівка на касі» усуває необхідність знімати готівку «про запас», адже тепер це можна зробити в будь-який момент під час покупки там, де зручно. Таким чином послуга відкриває нові можливості для держателів карток і привносить функції, доступні у банківських відділеннях, просто на каси торгових підприємств. Ми вдячні партнерам за підтримку в розвитку сервісу і продовжуємо роботу над тим, щоб послуга зняття готівки на касах в торгово-сервісній мережі стала доступна максимальному числу українців», — зазначив Валерій Новіков, директор з розвитку комерції Mastercard в Україні.

Поделиться

  • 2
    Поделились


Категория: Жизнь, Новости

Теги: , , ,